|
|
| Brand Name: | HONGQI |
| Model Number: | HQ30128 |
| MOQ: | 500pcs |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 8-15 working days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T |
| Board Type | Thickness Options |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precision FPC Double-layer | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Ordinary FPC Single Panel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Ordinary FPC Double-layer | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
|
| Brand Name: | HONGQI |
| Model Number: | HQ30128 |
| MOQ: | 500pcs |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | Packed with strong Paper cases |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T |
| Board Type | Thickness Options |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precision FPC Double-layer | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Ordinary FPC Single Panel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Ordinary FPC Double-layer | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |