|
|
| Brand Name: | HONGQI |
| Model Number: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000m |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 8-15 working days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T |
| Material | FR-4 |
| Min. Silkscreen Line Width | 0.15mm |
| Marketing Method | Factory Direct Sales |
| Min. Solder Mask Bridge | 0.08mm |
| SMT and DIP | Support |
| Base Material | Aluminum Base Laminate |
|
| Brand Name: | HONGQI |
| Model Number: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000m |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | Packed with strong Paper cases |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T |
| Material | FR-4 |
| Min. Silkscreen Line Width | 0.15mm |
| Marketing Method | Factory Direct Sales |
| Min. Solder Mask Bridge | 0.08mm |
| SMT and DIP | Support |
| Base Material | Aluminum Base Laminate |